Survivor 2023’e veda eden isim Barış Telli oldu

TV8 ekranlarının büyük bir ilgiyle izlenen yarışı Survivor 2023’ün dün akşam yayınlanan kısmında eleme heyecanı yaşandı. Eleme kalan Cansu, Aziz, Ertuğ ve Barış ortasında SMS oylaması yapıldı.

“BEN HAYATA KAYBEDEREK BAŞLADIM ANCAK HOŞ ŞEYLER YAŞADIM”

Ada kurulunda konuşan Acun Ilıcalı, seyircilerden en az oyu alarak yarışa veda eden ismin Türkiye Ulusal Ampüte Futbol Ekibi oyuncularından Barış Telli olduğunu açıkladı. Elendikten sonra açıklama yapan Barış Telli, “Buradaki herkese teşekkür ediyorum. Hayatım boyunca bir şeyi değiştirmek istedim. İnsanların bakış açısını… Şunu da söylemek isterim ki her şeyden evvel çocuklarımıza kaybetmeyi öğretmek lazım. Beşerler kaybedince sanki nasıl bir psikolojiye giriyor iletebilirsek çocukluktan hayat daha çok hoşlaşacak. Ben hayata kaybederek başladım ancak hoş şeyler yaşadım” dedi.

“BURASI BENİM OLİMPİYAT KÖYÜM OLDU”

Sözlerine devam eden Telli, “Hayat bana ne yaşatırsa yaşatsın. Umudumdan vazgeçmedim. Burası da benim hayalimdi. Arkadaşlarım bana imkansız gözüyle de baksa bir gün buraya gelip yarışıp o memnunluğu heyecanı hem kendimde yaşayıp hem de yaşatmak istemiştim. Burası benim olimpiyat köyüm üzere oldu” formunda konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir