Müge Anlı’da şaşırtan olay: Müge Anlı’da bugün ne oldu? Müge Anlı’da kayıp olan kadın nerede bulundu? Müge Anlı son bölüm!

Müge Anlı canlı yayınında dikkat çeken bir gelişme yaşandı. 78 yaşındaki annesi Döndü Boztepe’yi bulması için Müge Anlı’dan yardım isteyen Uğur Bey’in sözleri üzerine Çukurköy Köyü’nde 2 kadavra arama köpeği ile arama çalışmaları başladı. Müge Anlı, Döndü Hanım’ın meskende dişlerini ve parasını bırakıp kayıplara karıştığını anımsattı ve “78 yaşında bir bayan niçin kaçsın? Üç tane oğlu İzmir’de yaşıyor. Onlar da tek bir şahıstan şüphelendiklerini söylüyor. Annelerinin Mehmet isminde birinden korktuğunu söylüyor” dedi. Müge Anlı programda konusu geçen Mehmet’i ağırladı.

MÜGE ANLI CANLI YAYININDA YAŞLI BAYANA DAİR ŞAŞIRTAN İDDİA

Müge Anlı “Mehmet Bey bize verdiği birinci röportajda Döndü Hanım’ın kaybolduğu sabah koşan 2 bayan gördüğünü söyledi.

“BİR ERKEĞİN KOLUNDA GÖRDÜM”

İkinci röportajında ise Döndü Boztepe’nin kaybolduğu 6 Şubat gecesi 23.30’da bir erkeğin kolunda gördüğünü belirtti. Mehmet Bey, yaşlı bayanın fark edilmemek için başını uzun uzunluklu erkeğin omzuna dayadığını da anlattı.” diyerek dikkat çeken bir açıklamada bulundu.

“GİZLİ ZIMNÎ GÖRÜŞÜYORLARDI!”

“Mehmet Amca’nın yeni bir argümanı daha var!” diyen Müge Anlı, açıklamalarını şöyle sürdürdü:

“Mehmet Bey, Döndü Boztepe’nin Mevlüt Eryılmaz isminde bir sevgilisi olduğunu, bu şahısla bir zincir markette gizlice buluştuğunu söyledi.”

Mevlüt Eryılmaz’ın köyde emekli bir astsubay olduğu açıklanırken Mehmet Bey’in tüm tezlerindeki tutarsızlık dikkat çekti.

MÜGE ANLI SORULARIYLA KÖŞEYE SIKIŞTIRDI

Müge Anlı canlı yayında Döndü Boztepe’nin Mevlüt Eryılmaz ile kapalı saklı görüştüğünü ve birlikte görülmekten korktuğunu söyleyen Mehmet Bey’i sorularıyla sıkıştırdı.

Uğur Bey; Mevlüt Bey’in “Bu şahıs annemi gençliğinde istemiş. Uygun görmeyince vermemişler. Ondan sebep bu türlü bir dedikodu çıktı.” dedi. Adamın evli olduğunu belirten Uğur Bey, “Eşi var. Sık sık köyümüze gelen bir şahıs değil kendisi” sözlerini kullandı.

Mehmet Bey’in yürümekte zorlandığına dikkat çeken Müge Anlı, “Nereye götürebilir ki onu…” dedi.

Kaynak: Mynet

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir